Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy urodziny, osiemnastki, imieniny, chrzciny, komunie  i wiele innych spotkań rodzinnych i w gronie przyjaciół. Nasi Goście, którzy powierzają nam organizację ważnego spotkania lub uroczystości mogą być pewni znakomitego efektu. Dbamy o to, żeby smaczne jedzenie przygotowane było zawsze z najwyższej jakości produktów, a nasza miła i dobrze przygotowana obsługa tworzyła niezapomniana atmosferę.

WAŻNE!
W przypadku określonej liczby gości, lokal może organizować więcej niż jedno przyjęcie okolicznościowe w tym samym terminie (np. komunie, chrzciny itp.). Jednak nie jest to możliwe w przypadku przyjęć z oprawą muzyczną (zespół muzyczny, DJ).

 

Rezerwacja
Rezerwacji terminu na przyjęcie okolicznościowe można dokonać telefonicznie:

796 720 700, 602 574 450, przez email: kontakt@lawendowy-dworek.pl lub osobiście na miejscu.
Wstępna rezerwacja jest ważna na okres 2 tygodni. Po tym czasie, w przypadku braku potwierdzenia oraz wpłaty kaucji i podpisania umowy, zostanie anulowana.


Potwierdzenie rezerwacji
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić kaucję w wysokości 500,00zł gotówką na miejscu lub przelewem na konto.
Po wpłacie kaucji wystawione zostanie potwierdzenie rezerwacji terminu.
W przypadku rezygnacji z terminu kaucja nie zostanie zwrócona.

Rezerwacja terminu obejmuje wynajęcie sali lub jej części ( możliwość organizacji kilku przyjęć okolicznościowych w tym samym terminie).


Umowa
Za porozumieniem stron, jest podpisywana umowa wiążąca wraz ze szczegółowymi warunkami organizacji przyjęcia.
Wszystkie ustalenia, tj. menu, noclegi, liczba osób, innego typu atrakcje, powinny zostać ostatecznie ustalone i zatwierdzone do 1 tygodnia przed wyznaczoną datą.

Na tydzień przed planowaną imprezą należy określić ostatecznie liczbę osób uczestniczących w przyjęciu oraz wpłacić 100% ceny za organizację całego przyjęcia.

Cennik dla dzieci:
– do 2 lat – bezpłatnie
– od 3 do 10 lat – 50% ceny wybranego menu (połówka)

Facebook