O nas

Serdecznie Państwa Witamy!

 

domweselny1

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartego obiektu "Lawendowy Dworek", który znajduje się w Kluczach przy ulicy Bolesławskiej 53A. Do Państwa dyspozycji oddajemy piękną, przestronną i w pełni klimatyzowaną salę bankietową mogącą pomieścić 150 osób. Lawendowy Dworek to idealne miejsce na organizację chrzcin, komunii, urodzin, wesel oraz innych uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług.Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu i serdecznie zapraszamy.

„Lawendowy Dworek" w Kluczach to nowy obiekt usługowy na organizowanie imprez i wydarzeń okolicznościowych.

Otwarcie „Lawendowego Dworku", nowego domu weselnego w Kluczach, którego właścicielami są Łukasz i Anna Płonka, świadczy o rozwoju branży usługowej związanej z organizacją wesel. To już kolejny w gminie budynek z salą bankietową, gdzie można organizować uroczystości rodzinne. Obecnie poza domem urządzamy już nie tylko wesela, ale także inne imprezy okolicznościowe, jak komunie, chrzciny czy urodziny. Nowy budynek bankietowy wzbogaci tego typu ofertę w gminie Klucze. „Lawendowy Dworek" dysponuje salą bankietową, bawialnią dla dzieci i pokojami gościnnymi.
Na otwarcie domu weselnego zaproszono liczne grono gości. W inauguracji działalności nowego obiektu usługowego na mapie gospodarczej gminy uczestniczył m.in. Wójt Norbert Bień. Poświęcenia sal domu weselnego dokonali księża – ks. dziekan Marek Szeląg i proboszcz parafii Klucze ks. Marek Łabuda.

 

2016-04-22 Lawendowy Dworek 010

 

 

Facebook